Aktualności

Matka Wariatka o Trefl Little Planet

Lipiec 24, 2017

„…Markę Trefl na pewno każdy z Was zna. Na pewno wychowaliście się na ich puzzlach i logo ze znakiem trefla wzbudza w Was same przyjemne wspomnienia. Trefl ciągle się rozwija i w swojej ofercie ma już nie tylko puzzle. W zeszłym roku wypuścili na rynek nową serię Little Planet – pierwsze gry planszowe i puzzle dla maluchów w wieku 1-3. Świetny design (ilustracje do serii przygotował brytyjski ilustrator Chris Chatterton), solidne wykonanie (gruby karton, drewno), przemyślane zadania dla maluchów…” – TAK ZACZYNA SIĘ WPIS NA BLOGU matkawiariatka.pl.

Seria Little Planet to kolejne nowe produkty i odpowiedź na czas wolny i pierwsze zabawy z maluszkiem. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją i poznania naszych nowości:

GIGA PUUZZLE W ZOO
GIGA PUZZLE NA BUDOWIE

BABY CUBES W LESIE

Misja

Trefl Little Planet to seria wyjątkowych produktów dla najmłodszych, zaprojektowana z myślą o wspieraniu rozwoju maluchów oraz dostarczaniu rodzicom gotowych i sprawdzonych pomysłów na wspólną zabawę.

Wierzymy, że udana zabawa daje wiele radości i uśmiechu. Właśnie taka jest ta seria – radosna i pełna wielkich małych odkryć!

Czytaj więcej